2018./19.mācību gadā 3.septembrī – svinam Zinību dienu!

Jaunais mācību gads Latvijas simtgades zīmē mūsu skolai nesīs daudz jauna. Skolas telpās jūtama svaiga remonta elpa, skolas pedagogu kolektīvam ir pievienojušies jauni skolotāji, arī skolas akreditācija noritēs šī mācību gada robežās. Turklāt, izglītības reformām arī esam atvērti un jau gatavi.

Šajā dienā, kad visā Latvijā skolēni dodas uz pirmo skolas dienu, mēs skolā esam iedibinājuši tradīciju – iesākt mācību gadu kādā zīmē, kas simboliski sasauksies ar nozīmīgākajiem gada notikumiem ne tikai skolas dzīvē, bet arī novadā un valstī. Kas gan varētu būt šogad būt vēl nozīmīgāks par valsts 100. dzimšanas dienu!? Un kā gan šos svētkus lai nesvinam godinot maizi un darbu kā cilvēka dzīves pamatu? Audzinātāji svinīgi saņēma svētku kliņģeri savas audzināmās klases apzīmējuma formā, ko kopīgi pirmajā klases stundā rokām pa gabaliņam lauzt, simbolizējot draudzību un saticību, ko visu gadu kopt un vairot.

Pateicamies mūsu pirmajai šī gada viešņai skolā – Talsu novada domes deputātei Ingai Gluzdai par labajiem novēlējumiem šo mācību gadu uzsākot. Lai piepildās viņas vēlējumi kopā turēties un atbalstīt vienam otru visās bēdās un priekos!

Lai veiksmīgs un ražīgs jaunais mācību gads mums visiem kopā!

Rakstu sagatavoja Ina Tenberga