Apsveicam Miku ar uzvaru konkursā “Es = Latvija”!

    Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi un Lāčplēša dienu, kā arī, lai veicinātu patriotismu un nacionālo apziņu Saeima aicināja piedalīties fotokonkursā “Es = Latvija”. Fotokonkursu organizēja Saeima, savukārt tā rīkotāji ir Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Jaunsardzes un informācijas centru.
    Fotokonkurss jauniešiem “Es = Latvija” ir noslēdzies, un ir noskaidroti divpadsmit darbi, kurus šī gada 1.novembrī izstādīs parlamentā un 18.novembrī – Latvijas Nacionālajā teātrī, kur notiks Latvijas Republikas proklamēšanas simtajai gadadienai veltītā Saeimas svinīgā sēde.
    Konkursa uzvarētājus vidū ir Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolas 12. klases skolnieks Miks Zaķis, kurš tiks ielūgts uz valsts simtgadei veltīto 18.novembra svinīgo sēdi, tāpat viņš varēs apmeklēt Ādažu militāro bāzi, doties ekskursijā pa Saeimas namu, kā arī viesoties Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā. Apsveicam Miku ar uzvaru konkursā!