Absolventu diena

    Pasākuma mērķis – karjeras pasākuma īstenošana, lai iepazītos ar skolas absolventiem, viņu nodarbinātību. Pasākuma dalībnieki – 7.-9.klases un 10.c; 11.c un 12.c klases skolēni.

    18.aprīlī Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolā notika “Absolventu diena”. Skolēnus ar savu stāstījumu par skolas laiku un šīs dienas skatījumu uz dzīvi uzrunāja Matīss Rezovskis, 2007.gada absolvents. Tika sniegtas atbildes uz jautājumiem: Kāpēc izvēlējies mācīties vakarskolā? Kādi bija Tavi sasniegumi skolā? Ko Tev nozīmēja darbs skolas pašpārvaldē? Kādi izaicinājumi bija toreiz un tagad? Kā Tu novērtē savu izaugsmi, ko iesaki skolēniem? Savā stāstījumā Matīss akcentēja izglītības nozīmi, personības īpašības un vēlmi mainīties, uzdrīkstēties, pieņemt lēmumus, izmantot nestandarta metodes, domāt “ārpus rāmjiem”, nebaidīties, būt nedaudz nekaunīgiem savu mērķu sasniegšanā, iemācīties sadarboties un strādāt komandā.

    Zīmīgi, ka Matīsa ciemošanās skolā notiek vienlaikus ar Eiropas ceļu policijas tīkla (TISPOL) rīkoto ātruma kontroles maratona dienu, jo transportlīdzekļi Matīsa dzīvē ieņem lielu lomu.

    Vēsturisko automobiļu šosejas sacensības, ātrums, retro auto, auto kā kultūras attīstība, komforta automašīnā kā vidē uzlabošana ir gan Matīsa hobijs, gan ikdienas nodarbe.

 

Rakstu sagatavoja: karjeras konsultante Anita Rūtenberga