Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas izlaidums

Talsu novada vidusskolas  dalībnieki jau 4.gadu piedalījās Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas programmas izlaidumā. Šī gada EPVS darbības tēma bija parlamentārā demokrātija, par tās nozīmību izlaidumā tika izteikti viedokļi arī Baltkrievijas notikumu sakarā. Priecājamies, ka šajā gadā bez citām aktivitātēm piedalījāmies kopīgā virtuālā stundā ar Rīgas 71.vidusskolu un Rīgas Iļģuciema vidusskolu, atzīmējot Eiropas dienu.  

 Šogad izlaidumā skolēnus uzrunāja Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere, EP biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele un  politoloģe Žaneta Ozoliņa. Tāpat jaunieši “ātrajos randiņos” varēja tikties ar  sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem. Paldies 12.klases skolniecei Annai Mīlbergai par aktīvu iesaistīšanos virtuālajās diskusijās! Nākošajā mācību gadā jau veidojas jauna vēstnieku komanda, darbā aktīvi iesaistoties 10.klases skolēniem Emīlam Golubevam, Justīnei Onufrijčukai, Madarai Štreinertei.