Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu mācību gada atklāšanas pasākums

1.novembrī Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolas Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolas dalībnieki Alita Ceraukste un Gerda Auziņa piedalījās mācību gada atklāšanas svētkos. Mūs uzrunāja EP deputāte Dace Melbārde, domās un darbos dalījās “Gudrs, vēl gudrāks” vadītāji T.Grēviņš un K.Ozoliņš. Par Jaunatnes dialoga projekta mērķiem stāstīja un meistarklasēs projekta realizēšanai palīdzēja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras eksperti. Mūsu skolas komanda domā par dialogu starp audzēkņiem un darba devējiem par sekmīgu izglītības ieguvi. Aktīvi piedalījāmies visās darbībās, prieks, ka Gerda ieguva balvu Instagram konkursā “Cimdiņš@rociņa, tēja&cepumi, skolotājs&skolēns =labāk kopā?”. Darbi nu tikai sākas, aicinām visus piedalīties!