Ēnu diena 2016

   “Rītdienu veido šodienas lēmumi”- tā skan Ēnu dienas 2016 devīze. Arī skolas 10.c un 11.c klases izglītojamie izvēlējās rītdienu veidot jau šodien, tādēļ š.g. 10.februārī piedalījās Ēnu dienā. Izglītojamie ēnoja servisa “Autogarants” darbiniekus, Latvijas amatniecības un rūpniecības kameras meistardarbnīcu “Zeļļi”, salona “Fejas” frizieri  Ingu Miltiņu-Jarošu, kafejnīcas “Ķīvīškrogs” vadītāju Evitu Afoņinu, Taiboksa treneri Jāni Miķelšteinu, SIA “Pomposo” īpašnieci Aigu Statēviču, sabiedrisko attiecību speciālisti Kristu Garkalni biedrībā” Lauksaimnieku Organizāciju Sadarbības padomē”, darbu Lībagu sākumskolā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa priekšnieku Juri Visocki, kā arī iepazinās ar ceļu policijas inspektoru ikdienu, manikīri salonā ”Nauma”, Talsu novada pašvaldības Sporta nodaļas speciālistu darbu, PII “Pīlādzītis” darbinieku darbu, Talsu novada pašvaldības Juridiskās nodaļas juristi Ivetu Bruzguli.

   Jaunieši ar dienas laikā iegūtajām zināšanām un pieredzi bija gandarīti, tas devis ierosmi nākamā gada Ēnu dienai un vēlmi iepazīties ar virkni citu profesiju darba pienākumiem un ikdienu .

   Paldies jauniešiem par uzdrīkstēšanos piedalīties un prezentēt savu veikumu un uzņēmumu, iestāžu vadītājiem un darbiniekiem par doto iespēju jauniešiem piedzīvot profesiju daudzveidību!

Rakstu sagatavoja skolotāja Agnese Jansone