Jauniešu diena “Ar putniem!”

    Kā jau katru gadu, jauniešu organizāciju apvienība „TAS.ES” rīkoja Jauniešu dienu Latvijas un Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novada skolu un jauniešu organizācijām. Šogad pasākums notika 18.martā , tā devīze –“Ar putniem!”. Lai piedalītos, skolas komandai pasākumam bija jāsagatavo mājasdarbi – plakāts un priekšnesums par dabā un vidē aktuālajām problēmām. Skolas skolēnu pašpārvaldes komanda – Kristiāna Ļjamzina, Jēkabs Brāķeris, Elizabete Blumbaha, Pauls Rūdolfs Bērziņš, Artjoms Paučs, Didzis Podkalns, Ilze Jankevica, Sabīne Vilka to paveica godam – konkursā “Labākais mājasdarbs” izcīnot dalīto 4./5.vietu, kā arī saņemot atzinību par uzņēmību un piedalīšanos konkursā ”Labākā jauniešu organizācija”.

    Paldies pasākuma organizatoriem par radošām  aktivitātēm un emocijām bagāto dienu! Paldies skolas jauniešiem par uzdrīkstēšanos – tikai komandā ir spēks!

rakstu sagatavoja ekonomikas skolotāja Agnese Jansone