KARJERAS PASĀKUMS – ABSOLVENTU DIENA 10.MAIJĀ

Laika gaitā nemainīga ir palikusi ugunsdzēsēju glābēju degsme palīdzēt citiem, riskējot ar to, kas ikvienam cilvēkam ir visdārgākais – savu dzīvību. Kā veidojusies ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) inspektores Daces Legzdiņas un glābēja, mūsu skolas absolventa Kaspara Videnieka karjera?
Inspektore Dace Legzdiņa prezentācijā uzsvēra izglītības nozīmi un ieteica iespējas, kur mācīties, lai kļūtu glābēju, zvanu operatoru, virzītos pa karjeras kāpnēm. Talsu VUGD ugunsdzēsēja glābēja profesija mēdz vienot paaudzes – amats iesakņojies vairākās ģimenēs. Kaspars Videnieks arī novērtē izglītības nozīmi, vēlmi mainīties, uzdrīkstēties, pieņemt lēmumus, izmantojot nestandarta metodes mērķa sasniegšanā. Kaspars ar prieku nāk uz darbu, turpina mācīties un ir savs redzējums karjeras izaugsmē. Iedvesmojoši, aizrautīgi, viela pārdomām par savu nākotnes profesijas izvēli.