Konferencē “Starpdisciplinārās mācības: izaicinājumi un sasniegumi” Kuldīgas ģimnāzijā

kudiga

   21.aprīlī V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā norisinājās konference “Starpdisciplinārās mācības: izaicinājumi un sasniegumi” par starpdisciplinārās mācīšanās sistēmu, kura paredz mācīties darot, pētot, sadarbojoties, domājot radoši, kritiski izmantojot savu pieredzi un sadarbības prasmes.

   Konferencē ar saistošām un rosinošām lekcijām uzstājās docente RTU  Inženierekonomikas un vadības fakultātes Finanšu katedras pedagoģe un pētniece Karine Oganisjana un V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas pedagogi, kuri vadīja ļoti interesantas meistarklases. Konferencē piedalījās skolas direktore I.Pugoviča un direktores vietniece izglītības jomā I.Tenberga.

   Konferencē gūtās atziņas:

Arī mēs varam papildināt mācību stundas ar starpdisciplināras mācīšanās metodēm, jo tas ir interesanti  gan skolēniem, gan skolotājiem.

Konference bija ļoti vērtīgs mācību materiāls skolotājiem. Paldies par padomiem un atbalstu mūsu kolēģiem V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā.

Rakstu sagatavoja Ineta Pugoviča