Konkurss Samsung Skola nākotnei

“Samsung Skola nākotnei” ir digitālās izglītības iniciatīva, ko Samsung Electronics Baltics Latvijā īsteno jau kopš 2013. gada. Ikgadējie projektu konkursi, kuros ir iespēja piedalīties visām Latvijas skolām, dod iespēju tām prezentēt gan idejas skolas attīstībai, gan plānot inovatīvas pārmaiņas mācību procesā, un projekta ietvaros iegūt jaunas zināšanas, kā modernizēt skolas mācību vidi.

Digitālo izglītību katra sevi attīstoša skola pieņem kā mērķi uz jaunām mācību metodēm, jaunu skatījumu uz izglītību kopumā. Mūsu skolā skolotāji mācību procesā izmanto planšetdatorus, jaunākos atzinumus un metodes, interaktīvos rīkus, lai stundas pilnveidotu un mācītu skolēnus laikmetīgi. Tādēļ šogad arī mēs startējām “Samsung Skola nākotnei” projekta konkursā, jo vēlējāmies pilnveidot gan skolotāju, gan skolēnu sadarbību un motivāciju, mums ir arī mācību vides modernizēšanas idejas, kuras būtu specifiski vērstas uz vakarskolas skolēnu vajadzībām.

Diemžēl tālāk par pusfinālu konkursā netikām, bet no organizatoriem saņēmām atzinīgus vārdus un iedvesmu, ka nākošajā gadā esam nolēmuši atkārtoti startēt. Laiks ir mūsu rīcībā un gada laikā varam īstenot savas idejas arī ārpus projekta.

Rakstu sagatavoja I.Tenberga

Saite uz video:

https://www.youtube.com/watch?v=L2cMzERVcfA&feature=youtu.be