Kopā esam, daram, varam…

10. martā Talsu 2. vidusskolas sporta hallē piedalījāmies jauniešu gada vērienīgākajā pasākumā – Jauniešu diena ar moto ”Kopā esam, daram, varam bez alkohola un citām apreibinošām vielām!”  Šai dienai tika dota papildus ievirze –  „ Episkais kino”. Dienas programma bija plaša un daudzveidīga. „Filmēšanas paviljona”  iekārtošana, komandas gājiens pa sarkano paklāju, zīmēšanās „Zvaigžņu alejā”.

Rādījām savu „Jaunāko filmu treileri – Vakarskolā mēs: mācāmies, strādājam, ēnojam, ērmojamies.”Piedzīvojot neparedzētus šķēršļus, mūsu skolas komanda saprata, cik stipri var būt kopā esot un darot. Skolotājas Anita Rūtenberga un Agnese Jansone atbalstīja un uzmundrināja jauniešus ar savu klātbūtni.  Tā bija jauna komunikāciju pieredze, stereotipu laušana  par citādākiem jauniešiem.

„Mēs bijām  iedvesmoti,  pacilāti un pārguruši, tātad – viss kārtībā,” pēc piedalīšanās jauniešu dienās saka Sintija Krūze pašpārvaldes vadītāja.

„Ieguvu pozitīvas un mazliet piemirstas emocijas,” saka Lolita Maļinovska.

Arī Karīna Romaņenko atzīst, ka  darbojoties skolas komandā guvusi milzīgu gandarījumu par paveikto darbu.

Mūsu skolas komanda – Karīna Romaņenko, Lolita Maļinovska, Laura Lode, Elīna Žerba, Sintija Krūze, Ingus Štaņivarcevs, Sandris Čiekurs, Silards Gindra.

Rakstu sagatavoja Daiga Pretice