Mācību ekskursija Kurzemes Democentrā

    17. oktobrī skolas 9.- 12. klašu skolēni apmeklēja Zinātnes un tehnoloģiju muzeju “Kurzemes democentrs” Ventspilī, lai aktīvi, aizraujoši, izzinoši un interesanti iepazītu tehnoloģiju pasauli.

    Interaktīvajā izstādes par klimata pārmaiņām dažādos stendos skolēni varēja uzzināt, kas izraisa klimata pārmaiņas, kā tās izmainīt “pielietojot savu domu spēku”, varēja eksperimentēt, pārbaudīt savas zināšanas, pildīt izzinošus testus, izdot avīzi, fotogrāfēties, filmēt.

    Veidot komandas garu, attīstīt sacensību prieku, gudri izklaidēties skolēni varēja radošajā spēlē “Kodu pavēlnieks”. Spēle māca programmēšanas pamatus un attīsta logiskās un kritiskās domāšanas pamatus, ļauj izmantot iepriekš iegūtās zināšanas matemātikā, informātikā un sociālajās zinībās.

    Mācību ekskursija notika  ar iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atbalstu.

Rakstu sagatavoja sociālo zinātņu MK vadītāja Inta Robalde