Mēs par zaļu Eiropu

9.maijā Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolas audzēkņi atzīmēja Eiropas dienu “Mēs par zaļu Eiropu”. Skolēni sagatavoja izvēlētas Eiropas Savienības valsts aprakstu un cienāja ar raksturīgāko šīs valsts nacionālo ēdienu. Pasākums notika Eiropas birzī, kurā jaunieši piedalījās konkursā ar vairākiem uzdevumiem:

  • meklēja Eiropas valstu raksturīgos kokus;
  • atpazina valstu attēlus ar ievērojamākajām vietām;
  • prezentēja savu darbu.

Pasākuma gaitā tika sveikti  makulatūras konkursa uzvarētāji –  12.c klases audzēkne Kristiāna Ļjamzina. Viņa aktīvi iesaistījās makulatūras konkursa teorētiskajā daļā, t.i., Latvijas Valsts mežu Bioekonomikas skolas organizētajā 1.kārtā “Atklāj”  un skolā organizējusi konkursu vienaudžiem “ Ko tu zini par mežu? “ Makulatūras konkursa praktiskajā daļā tika atzīmēti 11.c klases audzēkņi un audzinātāja.

        Par godu Eiropas dienai, pasākuma izskaņā, pie skolas jaunieši kopā ar skolotājiem iestādīja 3 tūjas.

                                                                          Ģeogrāfijas skolotāja Sandra Eisaka

Sīkāka informācija: https://youtu.be/nukpE2NDNCI

Rakstu sagatavoja ģeogrāfijas skolotāja Sandra Eisaka