Militāra karjera – MILITĀRĀS PROFESIJAS NACIONĀLAJOS BRUŅOTAJOS SPĒKOS

 

22.novembrī 10.c, 11.c, un 12.c klases skolēniem bija iespēja tikties ar  Nacionālo Bruņoto spēku (NBS) virsleitnantu Māri Otaņķi un seržantu Mārtiņu Andži no rekrutēšanas un atlases centra.Prezentācija tika sadalīta vairākos blokos. Kā viens no tiem bija par NBS sastāvu, otrais bloks par  atalgojumu , trešais bloks –par nepieciešamo izglītību. NBS pārstāvji aicināja izvēlēties militāro karjeru, minot priekšrocības un iespējas darba tirgū. Aicināja īpašu uzmanību pievērst tādiem mācību priekšmetiem kā matemātika, fizika, tehniskā grafika, sports, ģeogrāfija, informātika, psiholoģija un svešvalodas. Tika uzskaitītas vairāk kā 30 profesijas, kuras var īstenot militārajā karjerā. 
Rakstu sagatavoja karjeras konsultante Anita Rūtenberga