Mūsu audzēkņi Jauniešu dienā

?

?

?

?

Talsu 2. vidusskolas sporta hallē 19. martā piedalījāmies jauniešu dienā ar moto ”UZ STARTA!”.  Dienas programma bija plaša un daudzveidīga:

  • PLAKĀTU SIENAS atklāšana
  • „UZ SKATUVES” – jauniešu organizāciju dižparāde
  • OLIMPISKĀS JAUNIEŠU SPĒLES

Kopējā dienas noskaņā mūsu pirātu- riteņbraucēju komanda atraktīvi un saliedēti parādīja savu skatījumu. Gatavojoties, pildot uzdevumus, mūsu skolas komanda saprata, ka varam būt radoši un saliedēti. Ikviens guva jaunu pieredzi.

Skolas direktore Ineta Pugoviča atbalstīja un uzmundrināja jauniešus ar savu klātbūtni.

Pašpārvaldes vadītājs Mario Cinis īpaši uzsvēra viņa veidotās komandas draudzīgo noskaņu.

Bija liels gandarījums vērot iedvesmotos un pacilātos mūsu skolas jauniešus, kuriem, līdzi jūtot, sapratu, ka varu droši paļauties un būt lepna.

Gan sagatavošanās posmā, gan pasākuma uzdevumu laikā radoši un ar izdomu komandā darbojās: Kristers Andersons 9.c, Justīne Beimo 10.c, Kristiāna Ļjamzina 10.c, Jēkabs Brāķeris 10.c, Pauls Rūdolfs Bērziņš 11.c, Mario Cinis 11.c, Artjoms Paučs 11.c, Zeltīte Kristapsone 11.c, Elīna Fridrihsone12.c.

Rakstu sagatavoja Daiga Pretice