SkillsLatvia 2019” – Iepazīsim jaunos profesionāļus

“SkillsLatvia 2019” notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.
10.- 12.klases skolēni varēja vērot jaunos profesionāļus – skatlogu dizains un noformēšana, tērpu dizains, frizieru darbi, restorānu serviss, smago spēkratu remonts un apkope, mobilā robotika u.c. Vairāk nekā 30 dažādu profesiju pārstāvji aicināja izmēģināt profesionālās prasmes, iepazināmies ar robežsargu un zobārstniecības māsu ikdienu, izmēģināt varēja deju skolotāja, multimediju producenta, restauratora asistenta u.c. prasmes.
Iespēja bija piedalīties “Karjeras kafejnīcā, kur interaktīvā veidā, izmantojot modernas tehnoloģijas un risinot interesantus uzdevumus, varējām uzzināt vairāk par darba tirgū nepieciešamajām prasmēm un izglītības iespējām.
9.maijā, Rīgā
Rakstu sagatavoja Anita Rūtenberga