Sporta karjeras veiksminieks

    Būt īstajā vietā, īstajā laikā- vai tas ir tikai dīvains likteņa pavērsiens vai tomēr talants ieraudzīt iespējas, atrast pareizo motivāciju, drosme rīkoties?

    Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolas jauniešiem savas karjeras līkločus asprātīgi, ar pašironiju un lepnumu par sasniegto atklāja talsinieks Raimonds Strokšs- kompānijas “ RA Events” direktors, Eiropas rallija čempionāta posma “Rally Liepāja”, Pasaules rallijkrosa posma Biķerniekos un “Rally Talsi” organizētājs.

    Aizraujošā stāstā viesis iedvesmoja jauniešus atrast savu aicinājumu, neatkāpties grūtību priekšā, būt neatlaidīgiem, īstenojot iecerēto. Angļi saka: “Think big!”- Nebaidieties uzstādīt augstus mērķus! Karjeras iespēju pētīšana nav tikai profesiju apskats- tie ir arī iedvesmojoši stāsti par personības izaugsmi.

Rakstu sagatavoja angļu valodas skolotāja Dace Ignaša