Viesos Jelgavas vakarskolā

Šā gada 17.maijā mūsu skoliņai bija iespēja parādīt sportotprasmi Jelgavas novada Neklātienes vidusskolā. Sacensības vairāk gan bija kā sadraudzība, jo mērķis bija draudzīgu attiecību veidošana starp vakarskolu jauniešiem. Jāatzīst, ka sportot gribētāju un līdzjutēju netrūka, mūs atbalstīja skolotāja Daiga Pretice un direktore Ineta Pugoviča.

Stafetēs pelnījām punktus, lai iekļūtu finālā un cīnītos par kādu vietu. Saule ar savu svelmi mūs nežēloja un bijām pamatīgi sakarsuši, pārguruši, bet prieks par paveikto – neizsakāmi liels, jo ieguvām 3. vietu.

Varam lepoties, jo komandas bija patiešām stipras. Tautas bumbas spēlēs ieguvām trešo vietu, atstājot aiz muguras ne mazāk stiprus jauniešus. Prieks, jo ikdienā mums nav sporta stundu, tādēļ gandarījums ir vēl lielāks, ka bez fiziskās sagatavotības sasniedzām tādus rezultātus.

Nākamajā mācību gadā uzņemsim viesos Jelgavas neklātienes vidusskolu uz draudzības sporta spēlēm. Sagatavosimies vēl vairāk un pārsteigsim savus tālos ciemiņus ar interesantu pasākumu.

Paldies, saka Kristīne Šulce, Elīna Žerba, Artūrs Veliks, Tomass Pinnis un Lolita Maļinovska mūsu skolotājām par atbalstīšanu un mundrumu pie auto stūres garajā ceļā!

Mūsu komanda: Elīna Žerba, Kristīne Šulce, Lolita Maļinovska, Artūrs Veliks, Tomass Pinnis.

Raksta autore: Lolita Maļinovska