Ziemassvētku brīnums

Skolas vecā  sporta zāle –  Ziemassvētku rotā.

Decembris ir mēnesis, kad tuvojas gada noslēguma gaidītākie svētki – Ziemassvētki. Lai ienestu īpašo svētku sajūtu un noskaņu katra audzēkņa sirdī, skolas mūzikas skolotāja Ilze Vaice un skolēnu pašpārvalde sarūpēja īpašu pārsteigumu – ielūdza skolas audzēkņus un skolotājas uz Ziemassvētku koncertu.

Jau ienākot skolā 19. decembrī gaisā virmoja patīkama piparkūku smarža. Skolas laboratorijā cītīgi rosījās 9.c klases skolēni ar audzinātāju Aiju Grīvani un 10. a klases skolēni ar audzinātāju Santu Krūmiņu, cepot piparkūkas un pīrāgus.

Kamēr skolu piepilda garda piparkūku smarža, skolas skolēnu pašpārvalde, skolotāji un skolas darbinieki rotāja skolas veco sporta  zāli. Ikvienam bija darba pilnas rokas: cits grieza, cits līmēja, tika gatavotas dekorācijas sienām, griestiem un  ģērbtuvēm. Skolēni ar lielu degsmi izdekorēja skaisto skolas egli. Ieguldītais darbs no sporta zāles telpu pārvērta Ziemassvētku noskaņai atbilstošā vidē.

Lai svētki skolā iegūtu īpašu noskaņu, klašu audzinātāji ar saviem audzēkņiem noformēja savu klases galdiņu un gatavoja svētku mielastu. Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, laiks, kurā piepildās sapņi, tāpēc katra klase bija parūpējusies par Ziemassvētku pārsteigumu paralēlajai klasei.

Tika sumināti skolēni par labām sekmēm, par radošu darbību skolas un ārpusskolas pasākumos, par aktīvu līdzdalību klases dzīvē un citiem sasniegumiem. Pasākums noslēdzās ar polonēzi, rotaļām, labu noskaņu un nākotnes cerībām…

Labestības un saliedētības sajūtu radīja ne vien pats pasākums, bet arī telpas sakārtošana nākošajā dienā.

Raksta autore- Daiga Pretice

Paldies ideju auatoriem, kuri īstenoja savas ieceres – Kristīnei Šulcei, Elīnai Žerbai, Lolitai Maļinovskai, Līgai Jansonei, Liānai Zeltiņai, Sintijai Dellei, Artūram Jankevicam, Artūram Velikam, Dāvim Alsbergam