Zinību diena

Zinību diena Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolā šogad ceļa zīmē.

Zinību dienas svinīgais pasākums sākas ar Latvijas Republikas Valsts prezidenta ceļavārdiem jaunajā mācību gadā un Valsts himnu. Par saules un gaismas ceļu, kas kopā ejams, 11.c klases skolniece Līga lasīja dzejas rindas. Atceroties Baltijas ceļa 30. gadadienu, Latvijai un brīvībai skan 11.c klases skolnieces Alitas dziedātā Ērika Ešenvalda “Dvēseles dziesma”. Skolas direktores Danas Kalašņikovas īpašais, pirmais mācību gads jaunajā amatā uzsākas, novēlot drošu kopā ejamo ceļu. Skolas direktores vietnieces izglītības jomā Evitas Ņikonovas sadarbības plānos ir katras klases audzinātājas rūpe, lai skolēniem grūtos brīžos tiktu arī vasaras ceļos sarūpētais meduspods. Svinīgās līnijas noslēgumā visi kopā simboliski, sadevušies rokās pozējam kopējai skolas fotogrāfijai. Mūsu ceļš ir sācies. Laimīgu jauno mācību gadu!